Hoe Agnetha Fältskog haar hopeloze collega Tomas Ledin uit de miserie hielp (Joepie 24 oktober 1982)

Op 22 mei 1983 treedt de Zweedse zanger Tomas Ledin in het huwelijk met Marie Anderson, de dochter van Abba-manager Stig Anderson.

Na de dood van Stig Anderson in 1997 worden Tomas en Marie Ledin, naast Lennart Ostlund, de nieuwe eigenaren van de Polar Music Studios aan 58-60 St. Eriksgatan in de Zweedse hoofdstad Stockholm.

Op 1 mei 2004 wordt het complex gesloten.

De drie eigenaren willen de hoge huur van het gebouw niet meer opbrengen.

In de Polar Music Studios heeft ABBA de albums Voulez Vous, Super Trouper en The Visitors opgenomen.

Ook Led Zeppelin, Robyn, The Rolling Stones, The Backstreet Boys en The Cardigans hebben opnamen in deze studio gemaakt.

Hoe Agnetha Fältskog haar hopeloze collega Tomas Ledin uit de miserie hielp (Joepie 24 oktober 1982)

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s